High Frequency Inductor, B82144A LBC Series, 100 µH, 600 mA, 0.7 ohm, ± 5%, 3.5 MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82144A2104J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82144A2104J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, B82144A LBC Series, 100 µH, 600 mA, 0.7 ohm, ± 5%, 3.5 MHz
| Mounting | THT |
| Resistance | 700mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 12mm |
| Operating current | 600mA |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 3.5MHz |
| Q factor | 50 |