High Frequency Inductor, RF Choke, B82144A LBC Series, 100 mH, 20 mA, 420 ohm, ± 5%, 120 kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82144A2107J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82144A2107J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, RF Choke, B82144A LBC Series, 100 mH, 20 mA, 420 ohm, ± 5%, 120 kHz
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 12mm |
| Operating current | 20mA |
| Inductance | 100mH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 120kHz |
| Q factor | 30 |