INDUCTOR, RF CHOKE, 2.2MH, 5%, 800KHZ
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82144A2225J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82144A2225J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele INDUCTOR, RF CHOKE, 2.2MH, 5%, 800KHZ
| Mounting | THT |
| Resistance | 9Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 12mm |
| Operating current | 120mA |
| Inductance | 2.2mH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 800kHz |
| Q factor | 60 |