Inductor: ferrite; THT; 470uH; 280mA; 2.5Ω; Ø5.2x12mm; ±5%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82144A2474J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82144A2474J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; THT; 470uH; 280mA; 2.5Ω; Ø5.2x12mm; ±5%
| Mounting | THT |
| Resistance | 2.5Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 12mm |
| Operating current | 280mA |
| Inductance | 470µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 1.5MHz |
| Q factor | 40 |