Inductor: ferrite; SMD; 22uH; 140mA; 2.65Ω; ±10%; 3.2x2.5x2mm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
B82422A1223K100
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82422A1223K100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 22uH; 140mA; 2.65Ω; ±10%; 3.2x2.5x2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.65Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -55...145°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 140mA |
| Body dimensions | 3.2x2.5x2mm |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 3225 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 16MHz |
| Q factor | 27 |