Inductor: ferrite; SMD; 1210; 3.3uH; 200mA; 1.2Ω; Q: 30; ±10%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82422A1332K100
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82422A1332K100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1210; 3.3uH; 200mA; 1.2Ω; Q: 30; ±10%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.2Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 200mA |
| Inductance | 3.3µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 110MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 30 |