Inductor: ferrite; SMD; 0.22uH; 280mA; 0.64Ω; ±10%; 3.2x2.5x2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82422A3221K100
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82422A3221K100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 0.22uH; 280mA; 0.64Ω; ±10%; 3.2x2.5x2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 640mΩ |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -55...145°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 280mA |
| Body dimensions | 3.2x2.5x2mm |
| Inductance | 220nH |
| Case - mm | 3225 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 700MHz |
| Q factor | 25 |