Inductor: ferrite; SMD; 1uH; 1300mA; 0.08Ω; ±10%; 4.5x3.2x3.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82432T1102K000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82432T1102K000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1uH; 1300mA; 0.08Ω; ±10%; 4.5x3.2x3.2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 80mΩ |
| Case - inch | 1812 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 1.3A |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 4532 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 110MHz |
| Q factor | 10 |