Inductor: ferrite; SMD; 1812; 100uH; 200mA; 3.5Ω; Q: 20; ±10%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82432T1104K
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82432T1104K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1812; 100uH; 200mA; 3.5Ω; Q: 20; ±10%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.5Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 200mA |
| Inductance | 100µH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 6.5MHz |
| Test frequency | 796kHz |
| Q factor | 20 |