High Frequency Inductor, 1 mH, 70 mA, 1812 [4532 Metric], Wirewound, 30 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82432T1105K000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82432T1105K000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 1 mH, 70 mA, 1812 [4532 Metric], Wirewound, 30 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 30Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 70mA |
| Inductance | 1mH |
| Case - mm | 4532 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 2.3MHz |
| Q factor | 20 |