Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 160mA; 6Ω; ±10%; 4.5x3.2x3.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82432T1154K000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82432T1154K000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 160mA; 6Ω; ±10%; 4.5x3.2x3.2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 160mA |
| Inductance | 150µH |
| Case - mm | 4532 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |
| Q factor | 20 |