Inductor: ferrite; SMD; 2220; 2.2mH; 205mA; 22.5Ω; Q: 30; 1.2MHz; ±5%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82442T1225J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82442T1225J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 2220; 2.2mH; 205mA; 22.5Ω; Q: 30; 1.2MHz; ±5%
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 2220 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 205mA |
| Inductance | 2.2mH |
| Case - mm | 5650 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 1.2MHz |
| Q factor | 30 |