Inductor: ferrite; SMD; 330uH; 200mA; 3.9Ω; ±10%; 6x6x3mm
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
B82462A4334K000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82462A4334K000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 330uH; 200mA; 3.9Ω; ±10%; 6x6x3mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.9Ω |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 200mA |
| Body dimensions | 6x6x3mm |
| Inductance | 330µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |