Tootekood: B82462G4222M
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82462G4222M
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 2.55A; 0.025Ω; ±20%; 6.3x6.3x3mm
Mounting SMD
Resistance 25mΩ
Tolerance ±20%
Body dimensions 6.3x6.3x3mm
Inductance 2.2µH