Inductor: ferrite; SMD; 33uH; 0.85A; 0.23Ω; ±20%; 6.3x6.3x3mm
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
B82462G4333M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82462G4333M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 33uH; 0.85A; 0.23Ω; ±20%; 6.3x6.3x3mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 230mΩ |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 850mA |
| Body dimensions | 6.3x6.3x3mm |
| Inductance | 33µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |