Inductor: ferrite; SMD; 68uH; 650mA; 372mΩ; ±20%; 6.3x6.3x3mm
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
B82462G4683M000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: B82462G4683M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 68uH; 650mA; 372mΩ; ±20%; 6.3x6.3x3mm
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 650mA |
| Body dimensions | 6.3x6.3x3mm |
| Inductance | 68µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |