Inductor: ferrite; SMD; 47uH; 1.5A; 0.14Ω; ±10%; 10.4x10.4x4.8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
750.0
Tootekood:
B82464A4473K000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82464A4473K000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 47uH; 1.5A; 0.14Ω; ±10%; 10.4x10.4x4.8mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 140mΩ |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 1.5A |
| Body dimensions | 10.4x10.4x4.8mm |
| Inductance | 47µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |