Inductor: ferrite; SMD; 3.3H; 5.5A; 12Ω; ±20%; 10.4x10.4x4.8mm
Kordarv:
750.0
Minimum quantity:
750.0
Tootekood:
B82464G4332M000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: B82464G4332M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 3.3H; 5.5A; 12Ω; ±20%; 10.4x10.4x4.8mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 12mΩ |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5.5A |
| Body dimensions | 10.4x10.4x4.8mm |
| Inductance | 3.3µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |