Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 0.53A; 0.58Ω; ±20%; 7.3x7.3x4.5mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
8000.0
Tootekood:
B82472G6154M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82472G6154M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 0.53A; 0.58Ω; ±20%; 7.3x7.3x4.5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 580mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 530mA |
| Body dimensions | 7.3x7.3x4.5mm |
| Inductance | 150µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |