Tootekood: B82476A1223M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82476A1223M000
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 22 µH, 2.7 A, Wirewound, 2.6 A, B82476A1 Series, 12.95mm x 9.4mm x 5.08mm
Mounting SMD
Resistance 50mΩ
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.7A
Inductance 22µH