Tootekood: B82477G2223M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477G2223M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 22 µH, 2.8 A, Shielded, B82477G2 Series, 12.3mm x 12.3mm x 6mm
Mounting SMD
Resistance 36mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.8A
Inductance 22µH