B82477G2223M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477G2223M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 22 µH, 2.8 A, Shielded, B82477G2 Series, 12.3mm x 12.3mm x 6mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 36mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.8A |
| Inductance | 22µH |