Power Inductor (SMD), 10 µH, 5.4 A, Shielded, 6.4 A, 12.8mm x 12.8mm x 8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82477G4103M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477G4103M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 5.4 A, Shielded, 6.4 A, 12.8mm x 12.8mm x 8mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 22mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5.4A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x8mm |
| Inductance | 10µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |