Inductor: ferrite; SMD; 1000uH; 0.55A; 1.68Ω; ±20%; 12.8x12.8x8mm
Kordarv:
400.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
B82477G4105M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477G4105M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 1000uH; 0.55A; 1.68Ω; ±20%; 12.8x12.8x8mm
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 550mA |
| Body dimensions | 12.8x12.8x8mm |
| Inductance | 1mH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |