Tootekood: B82477G4153M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477G4153M000
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 4.5 A, Shielded, 5.25 A, 12.8mm x 12.8mm x 8mm
Mounting SMD
Resistance 27mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Body dimensions 12.8x12.8x8mm
Inductance 15µH