Inductor: ferrite; SMD; 33uH; 3A; 53Ω; ±20%; 12.8x12.8x8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82477G4333M000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: B82477G4333M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 33uH; 3A; 53Ω; ±20%; 12.8x12.8x8mm
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 3A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x8mm |
| Inductance | 33µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |