Power Inductor (SMD), 47 µH, 2.5 A, Shielded, 3 A, B82477G4 Series, 12.8mm x 12.8mm x 8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82477G4473M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477G4473M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 47 µH, 2.5 A, Shielded, 3 A, B82477G4 Series, 12.8mm x 12.8mm x 8mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 82mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.5A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x8mm |
| Inductance | 47µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |