Inductor: ferrite; SMD; 680uH; 780mA; 1.24Ω; -55÷150°C; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82477G4684M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477G4684M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 680uH; 780mA; 1.24Ω; -55÷150°C; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.24Ω |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 780mA |
| Body dimensions | 12.8x12.8x8mm |
| Inductance | 680µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |