Tootekood: B82477P4103M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477P4103M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 5.8 A, Shielded, 6.4 A, B82477P4 Series, 12.5mm x 12.5mm x 8.5mm
Mounting SMD
Resistance 19mΩ
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.8A
Inductance 10µH