Tootekood: B82477P4333M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477P4333M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 33 µH, 3.35 A, Shielded, 3.5 A, B82477P4 Series, 12.5mm x 12.5mm x 8.5mm
Mounting SMD
Resistance 52mΩ
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Inductance 33µH