Tootekood: B82477P4472M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477P4472M000
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 7.3 A, Shielded, 8.4 A, B82477P4 Series, 12.5mm x 12.5mm x 8.5mm
Mounting SMD
Resistance 12mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 7.3A
Body dimensions 12.8x12.8x8mm
Inductance 4.7µH