Tootekood: B82477P4473M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477P4473M000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 47 µH, 2.8 A, Shielded, 3 A, B82477P4 Series, 12.5mm x 12.5mm x 8.5mm
Mounting SMD
Resistance 67mΩ
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.8A
Inductance 47µH