Tootekood: B82477P4682M000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477P4682M000
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 6.8 µH, 6.6 A, Shielded, 7.3 A, B82477P4 Series, 12.5mm x 12.5mm x 8.5mm
Mounting SMD
Resistance 150mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 6.6A
Body dimensions 12.8x12.8x8mm
Inductance 6.8µH