Tootekood: B82477R4103M100
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82477R4103M100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 5.9 A, Shielded, 10.25 A, B82477R4 Series, 12.5mm x 12.5mm x 8.5mm
Mounting SMD
Resistance 18.5mΩ
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.2A
Inductance 10µH