Inductor: common mode; THT; 18mH; 500mA; 1.4Ω; ±30%; vertical
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82721K2501N001
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82721K2501N001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: common mode; THT; 18mH; 500mA; 1.4Ω; ±30%; vertical
| Mounting | THT |
| Resistance | 1.4Ω |
| Tolerance | ±30% |
| Terminal pitch | 15x10mm |
| Operating current | 500mA |
| Inductance | 18mH |
| Lead length | 3mm |
| Spatial orientation | vertical |
| Type of inductor | common mode |