Inductor: wire with current compensation; THT; 6.8mH; 1.3A; 230mΩ
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82722A2132N001
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82722A2132N001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire with current compensation; THT; 6.8mH; 1.3A; 230mΩ
| Mounting | THT |
| Resistance | 230mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Terminal pitch | 12.5x20mm |
| Operating current | 1.3A |
| Inductance | 6.8mH |
| Spatial orientation | horizontal |
| Type of inductor | wire with current compensation |