Inductor: common mode; THT; 33mH; 1.8A; 400Ω; ±30%; vertical
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B82724J2182N021
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B82724J2182N021
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: common mode; THT; 33mH; 1.8A; 400Ω; ±30%; vertical
| Mounting | THT |
| Resistance | 400Ω |
| Tolerance | ±30% |
| Terminal pitch | 15x12.5mm |
| Operating current | 1.8A |
| Inductance | 33mH |
| Spatial orientation | vertical |
| Type of inductor | common mode |