Bearing: ball; thrust single direction; Øint: 6mm; Øout: 14mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BA 6 SKF
Tootja: SKF
Tootja tootekood: BA 6 SKF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bearing: ball; thrust single direction; Øint: 6mm; Øout: 14mm
| Version | thrust single direction |
| Width | 5mm |
| Internal diameter | 6mm |
| Outside diameter | 14mm |
| Kind of Bearing | rolling |
| Type of bearing | ball |
| Rolling element material | bearing steel |
| Race material | bearing steel |
| Bearing seal | none |