Enclosure: multipurpose; X: 86mm; Y: 159mm; Z: 60mm; BOCUBE ALU
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BA-S 140806 F-7024
Tootja: BOPLA
Tootja tootekood: BA-S 140806 F-7024
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; X: 86mm; Y: 159mm; Z: 60mm; BOCUBE ALU
| IP rating | IP66, IP67, IP69 |
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | hollowed area for foil keypad |
| Dimension Y | 159mm |
| Body colour | graphite |
| Dimension X | 86mm |
| Dimension Z | 60mm |
| Cover colour | graphite |