Cable; Jack 6.35mm plug,both sides; 3m; Plating: gold-plated
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAABI
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: BAABI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 6.35mm plug,both sides; 3m; Plating: gold-plated
| Kind of core | Cu, tinned |
| Contact plating | gold-plated |
| Version | mono |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 3m |
| Cable external diameter | 5mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | both sides, Jack 6.35mm 2pin plug |
| Insulation colour | black |