AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), ITE, 1 Output, 1 W, 12 V, 83 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAC1S12SC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: BAC1S12SC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), ITE, 1 Output, 1 W, 12 V, 83 mA
| Output current | 83mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 73% |