Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 1.5m; black; Øcable: 3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAGBG
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: BAGBG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 1.5m; black; Øcable: 3mm
| Kind of core | Cu |
| Contact plating | gold-plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1.5m |
| Cable external diameter | 3mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | both sides, Jack 3.5mm 3pin plug |
| Insulation colour | black |