Cable; Jack 6.35mm plug,Jack 3.5mm 3pin plug; 10m; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAIHL
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: BAIHL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 6.35mm plug,Jack 3.5mm 3pin plug; 10m; black
| Kind of core | Cu |
| Contact plating | gold-plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 10m |
| Cable external diameter | 4.9mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm 3pin plug |
| Insulation colour | black |