Plug; 4mm banana; 32A; yellow; 40mm; Plating: nickel plated
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
BAP-100-Y
Tootja:
Tootja tootekood: BAP-100-Y
Spetsifikatsioon tootele Plug; 4mm banana; 32A; yellow; 40mm; Plating: nickel plated
| Mounting | soldered |
| Connector | plug |
| Mechanical mounting | for cable |
| Colour | yellow |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Current rating | 32A |
| Connector variant | insulated, angled |
| Overall length | 40mm |
| Conform to the norm | CAT II 1000V, EN 61010 |
| Insulator material | polyamide |