Cable; Jack 3,5mm 4pin plug,both sides; 0.5m; black; textile
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAQHD
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: BAQHD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 3,5mm 4pin plug,both sides; 0.5m; black; textile
| Kind of core | Cu |
| Contact plating | gold-plated |
| Enclosure material | aluminium |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | TPE |
| Cable length | 500mm |
| Cable external diameter | 3.5mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | both sides, Jack 3,5mm 4pin plug |
| Insulation colour | black |