Cable; Jack 3,5mm 4pin plug,Jack 6,3mm plug x2; 1m; black; PVC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BARHF
Tootja: VENTION
Tootja tootekood: BARHF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 3,5mm 4pin plug,Jack 6,3mm plug x2; 1m; black; PVC
| Kind of core | Cu, tinned |
| Contact plating | gold-plated |
| Enclosure material | aluminium |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1m |
| Cable external diameter | 5mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm 3pin plug |
| Insulation colour | black |