Diode: switching
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
BAS21HE3-TP
Tootja: MICRO COMMERCIAL COMPONENTS
Tootja tootekood: BAS21HE3-TP
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching
| Mounting | SMD |
| Case | SC59 |
| Max. off-state voltage | 250V |
| Max. forward impulse current | 9A |
| Load current | 225mA |
| Max. forward voltage | 1.25V |
| Reverse recovery time | 50ns |
| Type of diode | switching |