Diode: switching; SMD; 100V; 200mA; 4ns; Package: reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAS32L,115-2
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: BAS32L,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching; SMD; 100V; 200mA; 4ns; Package: reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | MiniMELF |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 100V |
| Features of semiconductor devices | fast switching |
| Load current | 200mA |
| Max. forward voltage | 1V |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Type of diode | switching |