Battery: lithium; 3V; CR1620,coin; 78mAh; non-rechargeable
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAT-CR1620-2CPU1GP
Tootja: GP
Tootja tootekood: CR1620-2CPU1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3V; CR1620,coin; 78mAh; non-rechargeable
| Kind of package | blister |
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø16x2mm |
| Capacity | 78mAh |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | coin, CR1620 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |