Battery: lithium; 3V; CR2016,coin; Ø20x1.6mm; 90mAh
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BAT-CR2016SC-PCBD
Tootja: VARTA MICROBATTERY
Tootja tootekood: CR2016 SC PCBD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: lithium; 3V; CR2016,coin; Ø20x1.6mm; 90mAh
| Mounting | vertically |
| Kind of package | in-tray |
| Leads | 3pin, for PCB, positive pole: 2pin |
| Body dimensions | Ø20x1.6mm |
| Capacity | 90mAh |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | coin, CR2016 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | lithium |